.

.

Кисангел 4 еез Шетач Закачалка Карабинер Надворешна Количка Висечки Клип Неназад Торби За Купување И Чанта За Чанта Универзална Кука Стер Брава Намирници Тешки Кл?

Кисангел 4 еез Шетач Закачалка Карабинер Надворешна Количка Висечки Клип Неназад Торби За Купување И Чанта За Чанта Универзална Кука Стер Брава

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

ШЕТАЧ ТОРБА куки куката за количка за бебиња е и флексибилна, може да биде долго време ШЕТАЧ ВИСИ КУКА Издржлив и цврст за долготрајна употреба. Фината изработка ја обезбедува нејзината практичност. ШЕТАЧ ДОДАТОЦИ едноставно е во дизајнот и практично во употреба, ви дава пријатно искуство со користење. ШЕТАЧ клип Исклучителната изработка и добриот материјал ја прават оваа кука за количка да изгледа едноставно, но добро функционира. КАРАБИНЕР клип куката за шетач за бебиња е силна и флексибилна, може да биде долго време. ШЕТАЧ ТОРБА куки куката за количка за бебиња е и флексибилна, може да биде долго време. ШЕТАЧ ВИСИ КУКА Издржлив и цврст за долготрајна употреба. Фината изработка ја обезбедува нејзината практичност. ШЕТАЧ ДОДАТОЦИ едноставно е во дизајнот и практично во употреба, ви дава пријатно искуство со користење. ШЕТАЧ клип Исклучителната изработка и добриот материјал ја прават оваа кука за количка да изгледа едноставно, но добро функционира. КАРАБИНЕР клип куката за шетач за бебиња е силна и флексибилна, може да биде долго време. Пакетот Вклучува 4 х куки За шетач Карактеристики-Големина : 15,00Х4, 50Х1, 50см/5, 89Х1, 77Х0, 59 во карабинер клип. - Материјал : Плетење, алуминиумска легура мама кука-Исклучителна изработка и добар материјал ја прават оваа кука за количка да изгледа едноставна, но функционира добро додатоци за вагони. - Издржлив и цврст за долготрајна употреба. Фината изработка ја обезбедува неговата практичност карабински приврзок за клучеви.

Параметри на производот

Слична стока