.

.

2.5 Мл Лична Пумпа Господине Шише-Боја Црна

2.5 Мл Лична Пумпа Господине Шише-Боја Црна

DEN 191.84

Пристапност
Залиха

ПУМПА ГОСПОДИН ШИШЕ5 Мл Личен и пренослив господине. Ова шише држи вода во рачката и само ја пумпате и потоа прскате за континуирана освежувачка магла. Користете насекаде за брзо освежување. Овие господин шишиња се докажан победник на настани за собирање средства и како фаворити за забави!. ПУМПА ГОСПОДИН ШИШЕ.5 Мл Личен и пренослив господине. Ова шише држи вода во рачката и само ја пумпате и потоа прскате за континуирана освежувачка магла. Користете насекаде за брзо освежување. Овие господин шишиња се докажан победник на настани за собирање средства и како фаворити за забави!. ПУМПА ГОСПОДИН ШИШЕ 2.5 Мл Личен И пренослив господине ова шише држи вода во рачката и само ја пумпате, а потоа прскајте за континуирана Употреба на освежувачка магла насекаде. Чувајте во чанта, патна торба итн за домашна употреба, скари и други забави, одмори на топли места, плажа, градинарство/друга работа во дворот, кампување, во теретана и многу повеќе! БОЈА : ЦРНА Состојба : Ново овие господин шишиња се докажан победник на настани за собирање средства и како партиски фаворити! ** ЗАБЕЛЕШКА* * Купувачот добива (1) шише господин по количина (1) купено.

Параметри на производот

Слична стока