.

.

Декоративни Клипови За Чевли Жени Невеста Бисер Чевли Шарми Бисер Чевли Клип САМОСТОЈНИ Цветни Чевли Клипови Свадба Чевли Клип Декорација За Свадба Невеста Парти?

Декоративни Клипови За Чевли Жени Невеста Бисер Чевли Шарми Бисер Чевли Клип САМОСТОЈНИ Цветни Чевли Клипови Свадба Чевли Клип Декорација За Свадба

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Широка Употреба : украсите за штипки за чевли за жени не се добри додатоци на вашите патики или секојдневни чевли, но исто така погодни како подарок за да ја испратите вашата мајка, сестра, девојка, тие сигурно ќе ја почувствуваат вашата љубов и ќе ја преместат вашата грижа : овие чевли клипови украси шарм се направени од легура, метал, кристали и вештачки бисер, лесен и не е лесен за ' рѓа, квалитетен материјал обезбедува убава издржливост, што ги прави не е лесно да исчезнат или, погоден за долгорочно носење. Женски Шармантен : можете да ги користите овие штипки за чевли за да ги декорирате вашите различни стилови на чевли, што ќе го направи вашиот фокус на толпата лесно, исто така можете да НАПРАВИТЕ сами со вашите фрајдни или семејства заедно, што не може да ја подобри вашата практична способност и имагинација, но исто така да ве направи блиски. Совршени Подароци : Одлични подароци и подароци на вашата девојка, љубовница, сопруга, мајки, семејство или пријатели на свадбена забава, свршувачка, роденден, денот на вљубените, матурска вечерна забава, дипломирање, денот на благодарноста, денот на Мајката, Нова година и други важни моменти и прилики.

Параметри на производот

Слична стока