.

.

Галакси Борикуа Порторико Знаме Преклопен Држач За Мобилен Телефон Прилагодлив Агол Висина Држач За Таблети

Галакси Борикуа Порторико Знаме Преклопен Држач За Мобилен Телефон Прилагодлив Агол Висина Држач За Таблети

DEN 303.84

Пристапност
Залиха

100% Пластика Материјалот е лесен, но цврсто конструиран, погоден за сите паметни телефони. Прилагодливиот агол ви овозможува удобен агол на гледање, помага да го поправите држењето на телото и го намалува стресот на вратот и грбот. Држачот за мобилен телефон што може да се преклопи може да се носи во која било сцена, тој е совршен придружник за патување, што го прави вашиот животен век полесен и попренослив. Нашиот држач за мобилен телефон е достапен во три бои, доколку имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро. Овој прилагодлив држач за десктоп телефон е компатибилен со сите паметни телефони, таблети и е-читачи од 4-13 инчи.

Параметри на производот

Слична стока