.

.

ДОИТОЛ Тампон Колба Тампон Колба Тампон Колба 4 парчиња Рамно Шише Со Вода: Патна Колба Винска Менза Пренослива Патна Кригла Чисто Шише За Повеќекратна Употреба За

ДОИТОЛ Тампон Колба Тампон Колба Тампон Колба 4 парчиња Рамно Шише Со Вода: Патна Колба Винска Менза Пренослива Патна Кригла

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Кружен дизајн со мала големина, погоден за џебови, ранци, чанти и сл Ова шише со вино е мало по големина, убаво по изглед и лесно за носење. Погоден за пешачење, лов и качување. Одличен подарок за оние кои сакаат да пијат. Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност. Изработен со врвен материјал од нерѓосувачки челик, отпорен на ' рѓа и водоотпорен, издржлив за употреба. Опис дали барате професионален, достапен контејнер за вино? Дали сте во потрага по цврста, алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот сад за вино мора да ги задоволи вашите потреби. еден од најдобрите избори за вас. Карактеристики-Боја : Сребро-Материјал : Нерѓосувачки челик - Големина : 9, 50Х9, 00 Х1, 50см/ 3, 73Х3, 54 Х0, 59ин Волумен : 5оз-Изработен со врвен материјал од нерѓосувачки челик, отпорен на ' рѓа и водоотпорен, издржлив за употреба.

Параметри на производот

Слична стока