.

.

SZHKHXD Далечински Управувач за &засилувач; &засилувач; &засилувач; Мини ЛЕД Лцд Пренослив Проектор

SZHKHXD Далечински Управувач за &засилувач; &засилувач; &засилувач; Мини ЛЕД Лцд Пренослив Проектор

DEN 239.68

Пристапност
Залиха

Замена На Функции за моделите, Далечински Ќе добиете ве молиме Погледнете Ја Нашата Слика Ааа батеријата е погодна, Продава без батерии или инструкции, Без конфигурација.Далечинскиот управувач вреди секој денар!. ве молиме проверете го изгледот на копчињата, Ако ви треба некој специфичен модел или важни копчиња(Функции) ,ве молиме известете ме пред купувањето. Ве молиме контактирајте не директно за решавање на сите грижи и проблеми.Прикажаниот ЕДД Не е точен,Обично трае 11-22 дена за испорака. Замена На Функции за моделите, Далечински Ќе добиете ве молиме Погледнете Ја Нашата Слика. Ааа батеријата е погодна, Продава без батерии или инструкции, Без конфигурација.Далечинскиот управувач вреди секој денар!. ве молиме проверете го изгледот на копчињата, Ако ви треба некој специфичен модел или важни копчиња(Функции) ,ве молиме известете ме пред купувањето. Ве молиме контактирајте не директно за решавање на сите грижи и проблеми.

Параметри на производот

Слична стока