.

.

Британско знаме кожа од пепел модерни фиоки за пепел за украси за домашни канцеларии

Британско знаме кожа од пепел модерни фиоки за пепел за украси за домашни канцеларии

DEN 667.20

Пристапност
Залиха

Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврда пластика Цилиндричната кожа пепел може добро да ја држи пепелта и да ја задржи да лета наоколу. Нашите кожни пепелници се со дијаметар од 3,1 инчи и имаат три бајонети цигари за да ги обезбедат. 3 жлебови совршено се вклопуваат со цигари за да спречат цигарите да испуштаат во пепелта или на масата. Изгледа едноставно, но елегантно, модерно и практично. Feelе ја почувствувате гламурозната елеганција на пепелта. Украсете го вашиот дом, тремот, кујната, балконот, канцеларијата, внатрешен двор… одлично за дневна употреба, хотели, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, забавни забави или украси за дома. Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврда пластика. Цилиндричната кожа пепел може добро да ја држи пепелта и да ја задржи да лета наоколу. Нашите кожни пепелници се со дијаметар од 3,1 инчи и имаат три бајонети цигари за да ги обезбедат. 3 жлебови совршено се вклопуваат со цигари за да спречат цигарите да испуштаат во пепелта или на масата.

Параметри на производот

Слична стока