.

.

3дроза Јадете Спиење Сурфање повторете знак шема за сурфери и љубители на плажа. - Чаши За Патување

3дроза Јадете Спиење Сурфање повторете знак шема за сурфери и љубители на плажа. - Чаши За Патување

DEN 399.84

Пристапност
Залиха

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик. Рачка за лесно држење со одмор на палецот. Лизгајте го капакот за отворање со коси површина за пиење. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце. Изработени од нерѓосувачки челик. Рачка за лесно држење со одмор на палецот. Лизгајте го капакот за отворање со коси површина за пиење. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце. Јадете Спиење Сурфање повторете знак шема за сурфери и љубители на плажа. Криглата за патување е одличен начин да го земете омилениот топол или ладен пијалок заедно. Со заострено дно, оваа стилска кригла од 14 метри се вклопува во стандарден држач за чаши и се одликува со рачка за лесно држење со одмор на палецот, капак за отворање на лизгалки и коси површина за пиење. Оваа патна кригла е изработена од нерѓосувачки челик. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце.

Параметри на производот

Слична стока