.

.

Кммк Багажник За Складирање Погоден За Кујна Домашна Канцеларија Дневна Соба,Полица 2-Ниво Кујна Подна Решетка За Зачини Полици За Складирање Во Бања Мултифункцио?

Кммк Багажник За Складирање Погоден За Кујна Домашна Канцеларија Дневна Соба,Полица 2-Ниво Кујна Подна Решетка За Зачини Полици

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Боја : сребрена Големина : 38,2€13,137,3 см. Материјал : челик. Употреба : добар додаток за секоја кујна. Време на испраќање : 1-2 дена, проценето време на пристигнување : 12-25 дена, ако имате какви било прашања,ве молиме контактирајте не веднаш,веднаш ќе ги решиме сите прашања во врска со производот, Благодарам!. завршување на добра помошна кујна, едноставен и убав дизајн за да ја направите кујната поубава и уредна, мултифункционална рамка за заштеда на простор.Тие се лесни за чистење и издржливи за секојдневна употреба.Име на производот : позиционирање На Полица : Категорија на економска Боја : сребрена.Големина : 52€25.Стил : Европски стилматеријал : челик.Структурна Технологија : Метална Технологијапогоден за : возрасни производите вклучуваат : 1ékkindly Забелешка : 1.Поради светлина, монитор и други фактори, дозволена е мала разлика во бојата. Ви благодариме за разбирањето!2.

Параметри на производот

Слична стока