.

.

Азеда Сакам Сејшели Компактен Острилка За Моливи

Азеда Сакам Сејшели Компактен Острилка За Моливи

DEN 113.44

Пристапност
Залиха

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка. Куќиштето собира струготини. Извртливиот капак ја покрива дупката на сечилото. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите неверојатни дизајнери. Чувајте ги вашите моливи остри и подготвени за употреба со овој цврст, острилка со една дупка со еден од нашите прекрасни дизајни. Капакот за извртување ја крие дупката до сечилото и целосно се отстранува за да се отфрли струготини. Големина : Дијаметар : 42ммдептина : 20мм.

Параметри на производот

Слична стока