.

.

Прегратка бебе поларна мечка ТВ далечинска контрола на држачот за складирање кутија со 5 оддели за работна површина за домашна канцеларија

Прегратка бебе поларна мечка ТВ далечинска контрола на држачот за складирање кутија со 5 оддели за работна површина за домашна канцеларија

DEN 436.64

Пристапност
Залиха

Пу Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна PU кожа, исклучителна, елегантна и издржлива, со елегантен и едноставен изглед, погоден за простории за украсување. Далечинскиот управувач е опремена со пет пространи прегради за складирање, кои можат да сместат далечински управувач на ТВ, далечински управувач на Интернет -кутија, далечински управувач со климатик, мобилен телефон, пенкало, ајлајнер, молив за веѓи, мала козметика, четка за шминка и други предмети. Големина на кутија за складирање на далечински управувач : Должина : 21 инчи / 8,3 инчи, ширина : 7,3 см / 2,9 инчи, висина : 12 см / 4,7 инчи, проверете го деталното цртање пред да ја купите големината и купете соодветна и интересна кутија за складирање . Внатре во пакетот : кутија за складирање. Симпатичната кутија за далечинско складирање може да се постави на маси за кафе, маси во кревет, клупи, клупи, маси за облекување, итн. Таа е многу погодна за дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, хотелска декорација на десктоп, на роденден, Денот на вineубените , Домаќин, Денот на благодарноста, итн. Божиќ, совршен подарок за пријатели, колеги и семејство. Податоците за оваа големина се добиваат со рачно мерење. Нормално е дека грешката е во рамките на 1 см. Ако имате какви било прашања за време на купувањето на нашите производи, слободно испратете ни е -пошта и контактирајте не. Doе дадеме се од себе за да ви помогнеме да ги решиме во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Слична стока