.

.

Генигв Професионални Ножици За Нокти Корекција Дебели Нокти Вродена Паронихија Тример Работ Машина Маникир Ножици Педикир Алатка

Генигв Професионални Ножици За Нокти Корекција Дебели Нокти Вродена Паронихија Тример Работ Машина Маникир Ножици Педикир Алатка

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Машинките за нокти за прсти се дизајнирани за вродени и дебели нокти за да ги одржат вашите стапала здрави Овие вродени ножици за нокти на нозете безбедно ги средуваат вродените нокти и ја решаваат вродената болка во ноктите. 25-степенот на сечилото одговара на ноктот и прецизно ги отсекува острите парчиња вградени во ноктот или на работ, без да му наштети на ноктот. Работ ОД 18 ММ на вродената алатка за нокти може да навлезе длабоко во жлебот на ноктите и едноставно да го отсече вродениот дебел нокт на ногата. Исечете ги сите цврсти нокти без оцрнување. Машинките за нокти за прсти се дизајнирани за вродени и дебели нокти за да ги одржат вашите стапала здрави. Овие вродени ножици за нокти на нозете безбедно ги средуваат вродените нокти и ја решаваат вродената болка во ноктите. 25-степенот на сечилото одговара на ноктот и прецизно ги отсекува острите парчиња вградени во ноктот или на работ, без да му наштети на ноктот. Работ ОД 18 ММ на вродената алатка за нокти може да навлезе длабоко во жлебот на ноктите и едноставно да го отсече вродениот дебел нокт на ногата. Исечете ги сите цврсти нокти без оцрнување. Машинките за нокти за прсти се дизајнирани за вродени и дебели нокти за да ги одржат вашите стапала здрави.

Параметри на производот

Application:
Toe
Material:
Stainless steel
Item Type:
Clipper & Trimmer
Package Included:
1* nail clippers:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Слична стока