.

.

Мс35333-40/1/4 Мил-Спецификации Внатрешна Заб Брава Подлошки/Челик/Цинк Жолта

Мс35333-40/1/4 Мил-Спецификации Внатрешна Заб Брава Подлошки/Челик/Цинк Жолта

DEN 8639.84

Пристапност
Залиха

Меѓународни Машини За Заклучување Заби Тестирани и Сертифицирани според Воените Стандарди. Челик Механички Цинк Жолта плоча на Мил-Ц-81562 ТИП II, Класа 6. Достапна е бесплатна Сертификација На Производителот. Произведено во САД. Меѓународни Машини За Заклучување Заби. Тестирани и Сертифицирани според Воените Стандарди. Челик Механички Цинк Жолта плоча на Мил-Ц-81562 ТИП II, Класа 6. Достапна е бесплатна Сертификација На Производителот. Произведено во САД. Мил-Спецификации Подлошки, МС35333-40 / 1/4 " Мил-Спецификации Внатрешна Заб Брава Подлошки / Челик / Цинк Жолта.

Параметри на производот

Слична стока