.

.

Гамаго Боба завои за деца и деца - сет од 18 индивидуално завиткани самостојни завои - стерилни, без латекс и лесно отстранлив - смешен додаток за подарок и прва помош

Гамаго Боба завои за деца и деца - сет од 18 индивидуално завиткани самостојни завои - стерилни, без латекс и лесно отстранлив - смешен

DEN 191.84

Пристапност
Залиха

18x самолепливи завои деца и млади во срце, бараат да го свртат тоа намуртено наопаку со најсечените завои досега Лесно е да се отстранат завои кои не се ставаат : дизајнирани да ги покриваат и заштитуваат ситните намалувања и гребење, секој завој е индивидуално завиткан и доаѓа со нестепена подлога која не се држи до раната и лесно се отстранува. Тие се исто толку функционални колку што се слатки. Завои без стерилни и латекс : Совршен додаток на вашиот комплет за прва помош за деца да ги одржувате дома или да го преземете, секоја кутија вклучува 18 од овие новини заводни завои кои се индивидуално завиткани и подготвени. Барате слатки подароци? Од слатки лами, мрзливи и мачиња, до вкусна пица и авокадо, до смешни зомби, еднорози и нинџи, одберете го вашиот омилен за подарок на вашите пријатели и семејство. Совршени родендени, порибници за порибување и подароци за бели слонови. Ветувањето на Гамаго : Едноставно е. Ние стоиме зад нашите производи 100% и ако не сте целосно задоволни од вашата набавка, ние ќе ви понудиме целосна наплата! Кликнете на жолтото копче "Додај во количка" денес и купете со доверба. 18x самолепливи завои деца и млади во срце, бараат да го свртат тоа намуртено наопаку со најсечените завои досега. Лесно е да се отстранат завои кои не се ставаат : дизајнирани да ги покриваат и заштитуваат ситните намалувања и гребење, секој завој е индивидуално завиткан и доаѓа со нестепена подлога која не се држи до раната и лесно се отстранува. Тие се исто толку функционални колку што се слатки. Завои без стерилни и латекс : Совршен додаток на вашиот комплет за прва помош за деца да ги одржувате дома или да го преземете, секоја кутија вклучува 18 од овие новини заводни завои кои се индивидуално завиткани и подготвени. Барате слатки подароци? Од слатки лами, мрзливи и мачиња, до вкусна пица и авокадо, до смешни зомби, еднорози и нинџи, одберете го вашиот омилен за подарок на вашите пријатели и семејство.

Параметри на производот

Слична стока