.

.

Црвениот Гленкаирн Виски Стакло + Види Капаци, Во собата на 2 Во Близнак Подарок Картон

Црвениот Гленкаирн Виски Стакло + Види Капаци, Во собата на 2 Во Близнак Подарок Картон

DEN 575.20

Пристапност
Залиха

СТАКЛО ВО БОЈА-Црвената верзија На Стаклото Гленкерн е наменета за љубителите На виски кои уживаат во дегустација на слепо виски бидејќи бојата на стаклото ја крие бојата на духот ВИСКИ СТАКЛЕН КАПАК-Капакот На Часовникот е дизајниран да помогне да се содржат испарувањата од вашето виски за да се дадат поголеми концентрации на ароми додека носите. ОФИЦИЈАЛНОТО СТАКЛО ЗА ВИСКИ-во долгата и славна историја на виски, никогаш немало ниту едно дефинитивно стакло што светот на виски би можел да го нарече свое. Сега, следејќи ја традицијата На шкотски иновации, Пристигна Стаклото Гленкерн. Корените На Стаклото Гленкерн лежат во традиционалните очила за носење и дегустација што ги користат главните мешалки и познавачи ширум светот. ПОДОБРУВАЊЕ НА ВАШЕТО ИСКУСТВО СО ВИСКИ-уникатната и стилска форма е изработена со еминентна грижа за подобрување на уживањето во единечни слад и стари мешавини. Заострената уста овозможува и леснотија на пиење што не е поврзана со традиционалните очила за нос. Додека го фаќате тој многу важен букет. Широкиот сад овозможува целосно ценење на бојата на вискито и цврстата основа е дизајнирана да биде лесна за раката. СПЕЦИФИКАЦИИ – СОДРЖИНА-ЦРВЕНА ГЛЕНКАИРН СТАКЛО X2 ЧАСОВНИК ПОКРИТИЕ X2 ПОДАРОК КАРТОН ОЛОВО СЛОБОДЕН КРИСТАЛНО МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО.

Параметри на производот

Слична стока