.

.

Toyvian LED ламби LED ламби стаклена полица за прикажување повеќенаменска светлина база декоративна ламба LED LALD LAMPER LAMP STAND LED светлосен штанд LED светлосен штанд ноќ Светло

Toyvian LED ламби LED ламби стаклена полица за прикажување повеќенаменска светлина база декоративна ламба LED LALD LAMPER LAMP STAND LED

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Добро изработка, исклучителни детали и изглед, прекрасен ефект на осветлување, едноставна работа Основата на ламбата има едноставна структура, нема комплицирана инсталација и употреба. Оваа дрвена лесна база е совршена за вашата спална соба, дневна соба, кујна, ресторан, кафуле. Haveе имате добро искуство со искуство заради совршена изработка на овој производ. Материјал со висок степен, добра практичност и издржливост, лесен за употреба, долг животен век. Опис Ако барате декоративна и практична ноќна светлина со сигурен квалитет и разумна цена, ќе ви кажам дека нашиот производ ќе биде вашиот најдобар избор. Ние усвојуваме дрвен материјал со стабилен квалитет, за да можете да го чувате долго време. Во меѓувреме, поседува нежен дизајн на изглед. Карактеристики -Која : Како што е прикажано -Материјал : Дрво, електронски компоненти -Големина : 15.18in -Оваа дрвена лесна база е совршена за вашата спална соба, дневна соба, кујна, кафуле.

Параметри на производот

Слична стока