.

.

Zalord ѓубре може 6L/12L домаќинството кујнски дневна соба ѓубре за отпадоци со голема капацитет, двослоен ѓубре од не'рѓосувачки челик конзерва за ѓубре за кујни за куј?

Zalord ѓубре може 6L/12L домаќинството кујнски дневна соба ѓубре за отпадоци со голема капацитет, двослоен ѓубре од не'рѓосувачки челик

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

1 Двоен дизајн на корпи внатре и надвор, лесен за промена на торби за ѓубре и лесен за чистење. Надворешното барел е изработено од задебелена не'рѓосувачки челик, кој е издржлив и има долг животен век. Дизајн со голем калибар, удобен за фрлање ѓубре, добро запечатување. Отворање и затворање на стапалото, нема потреба да ја допирате конзервата за ѓубре со раце, повеќе чиста и хигиенска. Различни бои се достапни, погодни за разни стилови на домови. Двоен дизајн на корпи внатре и надвор, лесен за промена на торби за ѓубре и лесен за чистење. Надворешното барел е изработено од задебелена не'рѓосувачки челик, кој е издржлив и има долг животен век. Дизајн со голем калибар, удобен за фрлање ѓубре, добро запечатување. Отворање и затворање на стапалото, нема потреба да ја допирате конзервата за ѓубре со раце, повеќе чиста и хигиенска. Различни бои се достапни, погодни за разни стилови на домови. Лесно за чистење : Избришете го чисто со влажна крпа од ѓубрето може да може да се наоѓа во затворен ѓубре за отпадоци, погодна за дома, ресторан, бања, офицерско име : Канапа на отпадоци : 6 L/12lmaterial : не'рѓосувачки челик + пластиказа : 6 L : 22*19*32cm/8.6inch12l : 28*23*38cm/11.96 Inchpacking список : 1*ѓубре Не може : 1.

Параметри на производот

Слична стока