.

.

Диви најважни дрвја на живот есенцијално масло од кожен нараквици за нараквици за нараквици, комплет за подароци, со внатрешна мирна мешавина од есенцијално масло,

Диви најважни дрвја на живот есенцијално масло од кожен нараквици за нараквици за нараквици, комплет за подароци, со внатрешна

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Нараквица за дифузер на есенцијално масло : Овој празник, дајте го оригиналниот подарок за дифузер на нараквица за нараквици за нараквица за нараквици за нараквица од диви најважни Ова подготвено за употреба, сите во сет на кутии вклучуваат сè што ви треба за да го користите веднаш! Една шишиња од 5 мл од сите природни внатрешни мирни чисти и премиум мешавина од есенцијално масло, кожна лента за завиткување, прекрасен приврзок и 12 различни влошки за полнење од 17 мм. Преносна ароматерапија : Одлично за училиште, работа или каде било помеѓу, нашата нараквица со масла од ароматерапија ви овозможува да ги дифузирате омилените мириси за да ви помогнат да се опуштите, де-стрес и да најдете внатрешен мир. Компатибилен со сите брендови на есенцијално масло, течни мириси, колонска вода или парфем!. Стилски, функционална и прилагодлива : Оваа нараквица со чисто есенцијално масло е комплетна со прекрасна прилагодлива кожна лента за завиткување и 1 -инчен хируршка оценка од не'рѓосувачки челик. Променете ја бојата на ѓерданот со помош на една од вклучените 12 обоени влошки за да одговара на вашата облека или расположение! Променете го мирисот лесно со миење и повторна употреба на влошките за неограничени комбинации!. Занаетчиство од светска класа : Изработено од оригинална кожа и хипоалергичен, хируршко одделение 316 L приврзок од не'рѓосувачки челик, нашиот накит за дифузер е како елегантен колку што е издржлив! Приврзокот има солиден грб и сигурно затворање, така што нема да добие масло на облеката. Спакувано во фино направена убава кутија за подароци, овој личен дифузер прави внимателен подарок за пријателите и семејството. Диви најважни : Семејство во сопственост и управувана, американска компанија од 1992 година што ги засолни нашите мешавини на есенцијално масло, инхалатори, се тркалаат и спреј со сите природни производи во мали серии за свежина и моќ, така што ќе ги добиете најдобрите можни производи. Дајте го подарокот за смирувачка, стилска и преносна ароматерапија со оригиналниот подарок за дифузер на нараквица за нараквици за нараквица за нараквици за нараквица од диви најважни. Сето ова во еден комплет е подготвено да го користите со сè што ви треба за да започнете! Вашиот сет за подароци за накит за дифузер вклучува шише 5 ml од нашата мешавина од сите природни есенцијално масло - внатрешна смиреност, прилагодлива кожна лента за завиткување, дрво на животно дрво и дванаесет 17мм, влошки за полнење во боја. Нашиот розово злато кожен опсег има 6 прилагодувања во големина и може да одговара на зглобовите од 5 инчи до 7,5 инчи (просечната големина на женскиот зглоб е помеѓу 5,5 и 6,5 инчи) и може да се отстрани или смени во предвремена! Одлично за училиште, работа или каде било помеѓу, нашата нараквица со нашите чисти и есенцијални масла од премиум одделение ви овозможува да ги дифузирате омилените мириси за да ви помогнеме да се опуштите, де-стрес и да пронајдете внатрешен мир. Лесно е за употреба и е компатибилно со сите брендови на есенцијално масло, течни мириси, парфеми или колонска вода! Едноставно отворете го приврзокот, ставете подлога за полнење внатре, поставете неколку капки од омилениот мирис, обезбедете го шкафчето и поставете го лентата за завиткување околу зглобот за смирување на аромите во текот на целиот ден.

Параметри на производот

Слична стока