.

.

Tucocoo American Style Girl Diamand Kits Kits за возрасни деца DIY 5D целосна вежба тркалезна кристална ринстова вез занаетчиски занает лесна боја на платно за домашен wallиден декор подар

Tucocoo American Style Girl Diamand Kits Kits за возрасни деца DIY 5D целосна вежба тркалезна кристална ринстова вез занаетчиски занает

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

【Еко-пријателски материјал и големина】 : Големина : 12x16 инчи (30x40cm), Материјал : платното со сликање со чисто масло е водоотпорно, па дури и текстура, самата шема има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржите сликата леплива, така што вие може лесно да се заврши сликата 【Опуштете се на стресот】 : Тоа помага да се намали стресот, да се зголеми пациентот. Уште повеќе, можете да уживате во повеќе семејно време за соработка родител-дете, може многу да ги зајакне односите помеѓу членовите на семејството и пријателите. 【Способност за раце : : DIY 5 D Diamond Painting Site е полу-завршена слика, која треба да се направи со рака. Ако ова е вашето прво сликарство, може да ви донесе поинакво искуство со сликарство. 【Повеќенаменски : : Ова дијамантско сликарство може да се користи во спалната соба, трпезаријата, бањата, бањата, кујната, студијата, домот, канцеларијата, хотелот, ресторанот и бар, во моментов е популарна DIY украси, богатство и добра среќа со дијаманти за сликање дома . 【Белешка】 Ако дијамантската слика што ја добивате недостасува дијамантот, ве молиме контактирајте не навреме, ќе ви го доставиме дијамантот бесплатно во рок од 5 дена за да ви овозможи да завршите убави слики. 【Еко-пријателски материјал и големина】 : Големина : 12x16 инчи (30x40cm), Материјал : платното со сликање со чисто масло е водоотпорно, па дури и текстура, самата шема има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржите сликата леплива, така што вие може лесно да се заврши сликата. 【Опуштете се на стресот】 : Тоа помага да се намали стресот, да се зголеми пациентот. Уште повеќе, можете да уживате во повеќе семејно време за соработка родител-дете, може многу да ги зајакне односите помеѓу членовите на семејството и пријателите. 【Способност за раце : : DIY 5 D Diamond Painting Site е полу-завршена слика, која треба да се направи со рака. Ако ова е вашето прво сликарство, може да ви донесе поинакво искуство со сликарство. 【Повеќенаменски : : Ова дијамантско сликарство може да се користи во спалната соба, трпезаријата, бањата, бањата, кујната, студијата, домот, канцеларијата, хотелот, ресторанот и бар, во моментов е популарна DIY украси, богатство и добра среќа со дијаманти за сликање дома . 【Белешка】 Ако дијамантската слика што ја добивате недостасува дијамантот, ве молиме контактирајте не навреме, ќе ви го доставиме дијамантот бесплатно во рок од 5 дена за да ви овозможи да завршите убави слики. Сликарството со дијаманти е добар подарок за изненадување и уживање во среќно време со вашата драга, можете. 1 За да се подобри практичната способност на децата, 2 да им се помогне на постарите лица да се ослободат од здодевниот живот, 3 за да им помогнат на возрасните да се декомпресираат, 4 за да промовираат интеракција родител-дете, 5 за да ја зголемат врската помеѓу паровите, 6 за да поминат време со пријателите.

Параметри на производот

Слична стока