.

.

Неверојатна сум - LED USB -знак за осветлување на работ

Неверојатна сум - LED USB -знак за осветлување на работ

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Оваа работа е кул - нашиот LED LED EDGE LIT знак доаѓа врежан со прикажаната фраза Со вклучената основа може да се запали со 16 различни бои што ви обезбедуваат ноќно светло, канцелариска светлина или само можност да кажете нешто без да го кажете тоа на кул начин! Вклучениот далечински управувач ви овозможува беспрекорно да се мешате низ боите како што се менува вашето расположение, па дури и да поставите различни светлосни ефекти како строј или блиц. Цврст и издржлив - Нашиот LED LED Edge Lit Lit Lit има врежано чисто акрилно парче и основа за осветлување L. Со одлична оптичка јасност и транспарентност, површината отпорна на гребење, изградба и заштита на докажување од дамка или обезбојување со текот на времето, акрилот и базата ќе траат многу долго. Доаѓа со сè што ви треба - кога ќе го купите нашиот LED LIT знак, ќе добиете : врежан леано акрилен знак (висина 4.15" x длабочина 1/8 -ми "), основа за функција од 16 бои, далечински управувач со вклучена батерија до Променете ги боите, батеријата со литиум од 3,7 волти од 3,7 волти за основата и USB -кабел за напојување за да ја наполни вашата база. Прво безбедност - литиумската батерија за основата има капацитет од 1200 милиампери и може да трае околу 18 часа ако е целосно наполнет. Нашиот LED знак ќе функционира со или без батерија и ќе светне додека се полни. Не се препорачува полнење со USB забрзан полнач. Не за употреба со мобилни телефони Брз полначи.

Параметри на производот

Слична стока