.

.

Кејсио Божиќни чорапи торба gnome кукла порибување Божиќно дрво украс подарок чорап гном санта чорапи торби бонбони торбичка за материјали за одмор на Божиќ

Кејсио Божиќни чорапи торба gnome кукла порибување Божиќно дрво украс подарок чорап гном санта чорапи торби бонбони торбичка за материјали

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Може да се користи за украсување на камин, прозорец, Божиќ, wallид, итн Неговиот исклучителен дизајн ќе одговара на остатокот од декорацијата за вашиот дом и спалната соба. Оваа Божиќна порибување е неопходна ставка за Божиќна забава и празник. Исклучително изработка, фини детали, не е лесно да се носи или солзи за долго време на сервирање. Божиќната торба за подароци за порибување има богата празнична атмосфера за забава и дом. Може да се користи за украсување на камин, прозорец, Божиќ, wallид, итн. Неговиот исклучителен дизајн ќе одговара на остатокот од декорацијата за вашиот дом и спалната соба. Оваа Божиќна порибување е неопходна ставка за Божиќна забава и празник. Исклучително изработка, фини детали, не е лесно да се носи или солзи за долго време на сервирање. Божиќната торба за подароци за порибување има богата празнична атмосфера за забава и дом. Опис Овој празничен и убав божиќен порибување виси декор полн со богата празнична атмосфера. Ова е брз и лесен начин за облекување на куќата.

Параметри на производот

Слична стока