.

.

Организатор на задниот дел на автомобилот Finpac, висина за складирање на седиштето, за заштита од прашина, за заштитен удар, со таблета за допир, таблет торбичка и држ?

Организатор на задниот дел на автомобилот Finpac, висина за складирање на седиштето, за заштита од прашина, за заштитен удар, со таблета

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

100% полиестер 【Универзална компатибилност】 Димензија : 23 x 43 инчи (l x H), овој организатор на задниот дел се вклопува за повеќето SUV, хечбеци, кросовери, минибани, MPV, станици вагони со еден држач за таблети на екран на допир; три мали џебови за мобилен телефон, кабли, пенкала и адаптери; Две големи џебови за тетратки, книги за стружење, домашни алатки или додатоци за патувања. 【Чувајте чисто и уредно】 Организаторите за виси за дизајн заштедуваат повеќе простори пред и задниот дел на вашиот автомобил, можете да го одржувате вашето секојдневно суштинско значење на патничкото седиште, или гаџети и организирани, повеќе не го неуредни задното седиште. 【Држач за таблети на екран на допир】 Организаторот на задниот дел на автомобилот е одличен за бизнис или кратко патување. Допирливиот џеб на таблети држи таблети до 11 "дисплеј. Компатибилен без случај i Pad 11 Pro, Kids Fire 10, Kindle 10.

Параметри на производот

Слична стока