.

.

Четка за шминка 9 парчиња четки за шминка Поставете мека четка за шминка за основање во прав руменило за очила за мешање на лицето за убавина за убавина

Четка за шминка 9 парчиња четки за шминка Поставете мека четка за шминка за основање во прав руменило за очила за мешање на лицето за

DEN 723.20

Пристапност
Залиха

Комплетот за четки за шминка вклучува четка за фондација, четка за сенка за очи, четка за измама, четка за веѓи, четка за прикривање и многу повеќе Главите на четката со различни форми и големини совршено се мешаат за да создадат најразлични погледи на лицето. Овие глави на четки се изработени од деликатни, меки и густи влакна за подобри резултати. Со рачки, не лизгање, долготрајно и совршено за почетници (кој и да е), секој lубител на шминка ќе биде воодушевен од овој сет за подароци за четки за шминка. Донесете го најголемото изненадување на вашиот lубовник или пријател. Комплетот за четки за шминка вклучува четка за фондација, четка за сенка за очи, четка за измама, четка за веѓи, четка за прикривање и многу повеќе. Главите на четката со различни форми и големини совршено се мешаат за да создадат најразлични погледи на лицето. Овие глави на четки се изработени од деликатни, меки и густи влакна за подобри резултати. Со рачки, не лизгање, долготрајно и совршено за почетници (кој и да е), секој lубител на шминка ќе биде воодушевен од овој сет за подароци за четки за шминка. Донесете го најголемото изненадување на вашиот lубовник или пријател. Комплетот за четки за шминка вклучува четка за фондации, четка за сенка на очите, четка за измама, четка за веѓи, четка за прикривање и повеќе.

Параметри на производот

Brush Material:
Wool Fiber
Quantity:
9PCS
Package Include:
1set* makeup brush:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Suitable for professional use or home use or beginners. :
Слична стока