.

.

ФЕИЧАО Вртливата Статив Топката Главата 1/4 Завртка Ладна Чевли Монтажа Адаптер ЗА SLR Камера Статив Микрофон Прошири Додатоци

ФЕИЧАО Вртливата Статив Топката Главата 1/4 Завртка Ладна Чевли Монтажа Адаптер ЗА SLR Камера Статив Микрофон Прошири Додатоци

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Едноставно зашрафете ја главата на топката на стативот на стативот Потоа закачете го целиот статив на камерата. поддршка 360° хоризонтално прилагодување, поддршка 90° вертикално снимање, 135° ротација. Оваа глава за заклучување на топката ви овозможува брзо и лесно да ја прилагодите камерата на речиси секоја позиција. Лесен и пренослив, совршен за придружник за патување. Погоден за истовремено продолжување на светла за полнење, микрофони и друга опрема при снимање. Главата од типот А Е Двојна-користете 1/4" и држач за ладни чевли, дозволувајќи му на главата на топката на стативот да додаде еден ладен чевел; ротирачки диск Од Типот Б 1/4 " со странични дупки до уреди за брзо и лесно заклучување. Стативот за мини маса е широко применлив за снимање видео и пренос во живо. Прилагодување на аголот на три брзини, триаголник клип на ниво на Работна Површина, снимајте во секое време, насекаде. Вртлив Статив Топчест Адаптер за Носење : 12 кг; Изработен од алуминиумска легура за цврстина и стабилност. Мини Статив Што Се Повлекува Во две фази Препорачува Носивост : Максимум 3,5 кг. Изработени од алуминиумска легура ицевка од јаглеродни влакна за лесна и стабилност. Едноставно зашрафете ја главата на топката на стативот на стативот. Потоа закачете го целиот статив на камерата. поддршка 360° хоризонтално прилагодување, поддршка 90° вертикално снимање, 135° ротација. Оваа глава за заклучување на топката ви овозможува брзо и лесно да ја прилагодите камерата на речиси секоја позиција. Лесен и пренослив, совршен за придружник за патување. Погоден за истовремено продолжување на светла за полнење, микрофони и друга опрема при снимање. Главата од типот А Е Двојна-користете 1/4" и држач за ладни чевли, дозволувајќи му на главата на топката на стативот да додаде еден ладен чевел; ротирачки диск Од Типот Б 1/4 " со странични дупки до уреди за брзо и лесно заклучување. Стативот за мини маса е широко применлив за снимање видео и пренос во живо. Прилагодување на аголот на три брзини, триаголник клип на ниво на Работна Површина, снимајте во секое време, насекаде. Вртлив Статив Топчест Адаптер за Носење : 12 кг; Изработен од алуминиумска легура за цврстина и стабилност. Мини Статив Што Се Повлекува Во две фази Препорачува Носивост : Максимум 3,5 кг. Изработени од алуминиумска легура ицевка од јаглеродни влакна за лесна и стабилност. Спецификација : Материјал : Интерфејс Од Алуминиумска Легура : 1/4 "Завртка; 1/4" Дупка За Навој; Ладно Носење На Држачот За Чевли : 12кг Карактеристики : 1. Оваа професионална мини топчеста глава е одличен додаток за додавање разноврсност на секој статив.

Параметри на производот

Слична стока