.

.

Moенски женски гимнастика балетски танц едно парче лажичка без ракави на вратот се вклопуваат тенок леотард каросерија

Moенски женски гимнастика балетски танц едно парче лажичка без ракави на вратот се вклопуваат тенок леотард каросерија

DEN 110.24

Пристапност
Залиха

Машки едно парче елек единечен леотард каросерија, добра истегната и мека ткаенина Без ракави и лажички врат, цврста боја и стил на блиску, повлечете го затворањето. Дишењето, удобно и мазно, супер меко и истегнување ви носи прекрасно чувство на носење. Одлично за возење велосипед, спорт, гимнастика, танцова пракса, јога, вежбање, перформанси на сцената, космеј итн. Ве молиме проверете ја табелата со големина јасно пред да купите, препорачано миење на рацете. Сет вклучува : 1pc Бодисит Состојба : Ново со материјал за означување : Полиестер + Спандкс ознака бр .- | - Препорачана големина на возрасни - | - градите | половината | - Вкупна должина - М | - медиум - | 37.0 "/93-102cm - | 30.5"/76-90cm - |- - 57.0 "/144cm - L | Голем - | 38.0 "/98-110cm-|31.0"/147cm - xl - | - x-large | - 40.0 "/103-116cm - | - 34.0"/86-102cm - |- 59,5 "/151cm 2xl - | 2x-large | - 42.

Параметри на производот

Слична стока