.

.

Cakubor Карго мрежа за Пикап Камион КРЕВЕТ SUV, 4'x6 'Се Протега до 10'x15' Багажник Мрежа, Мали 4 x4 Мрежа Тешки Банџи Товар Нето, Компатибилен Со Dodge Ram Меморија, Chevy Ford, Toyota

Cakubor Карго мрежа за Пикап Камион КРЕВЕТ SUV, 4'x6 'Се Протега до 10'x15' Багажник Мрежа, Мали 4 x4 Мрежа Тешки Банџи Товар Нето,

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Како личност која сака да патува, во повеќето случаи, секогаш поминуваме многу време во пакување, но како што минуваат годините, сакаме да носиме се повеќе и повеќе багаж Затоа, Со цел да го направите вашиот превоз на кратки растојанија и патување на долги растојанија полесен и побезбеден, Чакубор започна да произведува кровна торба и товарна мрежа, изработени со материјал со супериорен квалитет !. ?€Силна Сила на Цртање ● 4'x6' товарната мрежа може да се протега до 10'x15' за да ја собере големината на вашите предмети и дизајнирана со тесна мрежа од 4" x 4" и споеви со јазли, товарната мрежа за кревети за камиони ги спречува малите предмети да испаднат и да обезбедат поголема сила и заштита за големите товарни предмети во транспортот. ?●Универзални Мрежни Товарни Мрежи ● Оваа товарна мрежа За пикап камиони е совршена за носачи на товар на покривот и лавици за багаж за пикапи, камиони, приколки, џипови, ГМЦ, ТЕРЕНЕЦ, АТВ/ХИВ, чамци и така натаму. Нашите автомобилски товарни мрежи доаѓаат со пригодна торба со патент за складирање. ?●Висококвалитетен Материјал●товарната мрежа за камион е изработена од исклучително издржлива врвна латекс гума од 5 мм и најлонски материјал за дополнителна еластичност и издржливост.

Параметри на производот

Слична стока