.

.

Лилианг- испарувачки ладилници мини ладилник за воздух со далечински управувач, преносен личен USB ладење на климатизација вентилатор со навлажнување и LED ноќно све

Лилианг- испарувачки ладилници мини ладилник за воздух со далечински управувач, преносен личен USB ладење на климатизација вентилатор

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

◆ 3 брзина на ветерот на ветерот : 3 брзина на ветер за ваш избор, можете да изберете најсоодветен за да уживате во вашето слободно време, спиење или работно време ◆ Достапно за повеќето прилики : Совршен за ладење во лето за дневна соба, спална соба, бања, соба за гости, детска соба, канцеларија, гаража итн. Може да се користи за време на работа и патување. ◆ Нов климатик : Новиот модел го подобрува моторот на климатик за ладење, подобрување на прочистувањето на воздухот, кој обезбедува посилен ветер од ладилникот за воздух со многу повеќе освежувачко искуство. И може да ве навлажнува кожата, да ве држи подалеку од сув воздух и да ви донесе ладно лето. ◆ Лесен за употреба : За да почувствувате ладен ветер, треба да ставите вода или мраз коцка во резервоарот за вода на вентилаторот за ладење на воздухот и да го поврзете со напојувањето со USB, а потоа притиснете го копчето за вклучување. Количината на вода ставена во мијалник за вода се предлага да биде околу 3/4. ◆ USB наполнета и заштеда на енергија : Вградена батерија од литиум од 2000m Ah. УСБ -напоен дизајн, може да трае до 6 часа. Слободен слободен, 100% безбеден за деца и миленичиња, енергетски ефикасен и еколошки. ◆ 3 брзина на ветерот на ветерот : 3 брзина на ветер за ваш избор, можете да изберете најсоодветен за да уживате во вашето слободно време, спиење или работно време. ◆ Достапно за повеќето прилики : Совршен за ладење во лето за дневна соба, спална соба, бања, соба за гости, детска соба, канцеларија, гаража итн. Може да се користи за време на работа и патување. ◆ Нов климатик : Новиот модел го подобрува моторот на климатик за ладење, подобрување на прочистувањето на воздухот, кој обезбедува посилен ветер од ладилникот за воздух со многу повеќе освежувачко искуство. И може да ве навлажнува кожата, да ве држи подалеку од сув воздух и да ви донесе ладно лето. ◆ Лесен за употреба : За да почувствувате ладен ветер, треба да ставите вода или мраз коцка во резервоарот за вода на вентилаторот за ладење на воздухот и да го поврзете со напојувањето со USB, а потоа притиснете го копчето за вклучување. Количината на вода ставена во мијалник за вода се предлага да биде околу 3/4. ◆ USB наполнета и заштеда на енергија : Вградена батерија од литиум од 2000m Ah. УСБ -напоен дизајн, може да трае до 6 часа. Слободен слободен, 100% безбеден за деца и миленичиња, енергетски ефикасен и еколошки. ★ Нашата опрема за складирање е загарантирана за 3 години, доколку има некој проблем во рок од 3 години, ние повторно ќе броеме нова опрема, ќе ги повратиме изгубените податоци бесплатно, обезбедување на квалитет, честички со чипови со големо име, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите! Добредојдовте на Продавница.

Параметри на производот

Слична стока