.

.

Haince 2 пакет комарци нето преносна трајна мрежа за грешки за шетачи за бебиња, носачи на новороденчиња, седишта за лулка, пакети, пакети, универзална големина се вкло?

Haince 2 пакет комарци нето преносна трајна мрежа за грешки за шетачи за бебиња, носачи на новороденчиња, седишта за лулка, пакети,

DEN 174.08

Пристапност
Залиха

Дизајн на мрежа со висока густина - Нашата мрежа за комарци за бебиња со прецизни перфорирани и вентилациони дупки за решетката за дишење што овозможуваат одличен проток на воздух за вашето малечко Целосна заштита - Обезбедете заштита од непријатни грешки, пчели, комарци и летачки инсекти; Уживајте во времето на отворено. Универзална големина - одговара на повеќето шетачи со големина, седишта за автомобили и носители на новороденчиња. Лесен за употреба - Дизајнот на еластичниот раб го прави брз и лесен за прикачување и отстранување. Само мрежа, не вклучува шетачи. Дизајн на мрежа со висока густина - Нашата мрежа за комарци за бебиња со прецизни перфорирани и вентилациони дупки за решетката за дишење што овозможуваат одличен проток на воздух за вашето малечко. Целосна заштита - Обезбедете заштита од непријатни грешки, пчели, комарци и летачки инсекти; Уживајте во времето на отворено. Универзална големина - одговара на повеќето шетачи со големина, седишта за автомобили и носители на новороденчиња. Лесен за употреба - Дизајнот на еластичниот раб го прави брз и лесен за прикачување и отстранување. Само мрежа, не вклучува шетачи. Нашата мрежа за комарци помага во заштитата на бебето од комарци и други инсекти. Се вклопува во повеќето единечни колички, носители на новороденчиња, седишта за автомобили и басинети.

Параметри на производот

Слична стока