.

.

Кујнска Корпа ЗА Отпадоци АГРИВА, Корпа За Отпадоци За Домаќинство Кујнски Материјали Корпа За Тоалетна Хартија Нерѓосувачки Челик Ѓубре Со Школка

Кујнска Корпа ЗА Отпадоци АГРИВА, Корпа За Отпадоци За Домаќинство Кујнски Материјали Корпа За Тоалетна Хартија Нерѓосувачки Челик

DEN 2272.64

Пристапност
Залиха

Добро се вклопува во бањи или секаде каде што просторот е ограничен #Телото на бурето е изработено од нерѓосувачки челик, кој е цврст и издржлив и може ефикасно да одолее на надворешни удари. #Надворешниот слој се третира со спреј во прав, површината е мазна и не е лесна за ' рѓа. +Дизајн на отворање и затворање на рачката, во согласност со принципот на потпора, капакот може лесно да се отвори. # Капакот на бурето е изработен од пластика и е близу до бурето, што може ефикасно да ја намали бучавата кога е затворен. Големина : 16см(ш)х26, 5см(г)х39, 5см (ч)Материјал : нерѓосувачки челик + пп пластичен материјал во боја : лимена плоча + пп пластична боја : Сина, Зелена, Розова, Сребрена пакет содржи : 1*корпа за отпадоци.

Параметри на производот

Слична стока