.

.

Еброс готски роговиден жаба жаба Гаргајл со крилја што крцкаат на печурки фигура Митска фантазија декор на гаргара статуа 5 “висока за средновековни ренесансни за

Еброс готски роговиден жаба жаба Гаргајл со крилја што крцкаат на печурки фигура Митска фантазија декор на гаргара статуа 5 “висока

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Оваа гаргара на жаба на фигурата на печурки мери приближно L : 3,5 "x W : 325" x H : 5 "(инчи), со тежина од околу 1 л. Оваа гаргара на жаба на фигура од печурки е изработена од дизајнерска композитна смола, рачно обоена и полирана индивидуално. Тонот на бојата може да варира од слики. Ако сакате гаргари и готски декори, оваа фигура ќе ви одговара совршено! Гигантска рогови од жаба со крилја крцкања на џиновска печурка од жаба, подготвена за летање. Ако сакате гаргари и готски декори, оваа фигура ќе ви одговара совршено! Гигантска рогови од жаба со крилја крцкања на џиновска печурка од жаба, подготвена за летање. Занаетчиството е беспрекорно со неверојатни детали до скулптурата.

Параметри на производот

Слична стока