.

.

Стомак здолниште шамија појас костим костики куќички облеки жени танцуваат завиткани монистра здолништа здолниште здолниште

Стомак здолниште шамија појас костим костики куќички облеки жени танцуваат завиткани монистра здолништа здолниште здолниште

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

100% полиестер И висок квалитет. Големина : Вкупната должина е 200 см, должината на средната тасела е 80 см, а ширината на средниот тасел е од 35 см од. Материјал : Полиестер елегантен и убав дизајн, за вашиот танц на стомакот да донесе повеќе различни, за вашиот прекрасен танц да донесе најголема помош. Sequins ќе ringвонат звук кога ќе се движите, нека станете најсјаената starвезда на забавата. Бели здолниште со шамија појас костими за костими од костими облеки жени танцувачки брадавички здолништа за здолништа здолниште : 1 парчиња специјалниот дизајн ќе ве натера да изгледате уникатно и високо квалитетно ниво : вкупната должина е 200 см, средната должина на тасел е 80 см, а ширината на средната Tassel е 35 см од. може Станете најсјаената starвезда на Party Package вклучуваат : 1 парчиња женски стомак танцување костумски здолниште на здолниште на колкот на колкот за колкови, затегнати тирани марами со мушка : женска големина најмногу одговара.

Параметри на производот

Слична стока