.

.

10 Античка Стара Кина Кинг Кјанлонг Порцеланска Фамилија Роуз Змеј Плоча +Заграда

10 Античка Стара Кина Кинг Кјанлонг Порцеланска Фамилија Роуз Змеј Плоча +Заграда

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

10 " Античка Стара Кина Кинг Кјанлонг Порцеланска Фамилија Роуз Змеј Плоча +Заграда Случајно обезбеди држач за плоча. Исклучителни модели е убава и уникатна. Подарок за роденденски подарок, затоплување на куќата. Нова декорација на домот, приказ на прозорецот. 10 " Античка Стара Кина Кинг Кјанлонг Порцеланска Фамилија Роуз Змеј Плоча +Боја На Заградата : Повеќебоен Регион На Потекло : Кина.

Параметри на производот

Слична стока