.

.

Карлајл Прехранбени Производи 453307 Пластични Десертни Чинии, 13 мл, Јасно

Карлајл Прехранбени Производи 453307 Пластични Десертни Чинии, 13 мл, Јасно

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

4532, 4534 се исто така достапни во екстра издржлив поликарбонат НСФ Наведени; Само За Миење Раце; рециклирање 7. Карлајл лале боул. Идеален за сервирање сладолед, пудинзи, салати и многу повеќе. Лесно магацинот со слични стаклени или пластични десерт јадења. Направено од сан отпорен НА кршење. Безбедна машина за миење садови. Нсф е Наведен Како Н4533. Капацитет од 13 Унци. Мери дијаметар од 5-9/16 инчи за висина од 2,12 Инчи. 3-Инчен дијаметар на основата.

Параметри на производот

Слична стока