.

.

139,8g, 5,2 x4.2 x0.2 , агат плоча, агат парчиња кристал и двете страни полирани, домашен декор, рачно изработен, Б22741

139,8g, 5,2 x4.2 x0.2 , агат плоча, агат парчиња кристал и двете страни полирани, домашен декор, рачно изработен, Б22741

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Браун агат плоча кристал парче Агат кристална плоча дома украс, канцелариски декор. Рачно изработени полирани плочи Кристал на скапоцен камен. Двете страни се полираат грубо околу кристалот. Брзо испраќање на испорака.2 ", агат плоча, агат парчиња кристал и двете страни полирани, домашен декор, рачно изработен, Б22741 Потекло : Бразил Конверзија : 1 инч = 2,54 см 1 см = 10 мм 1 инч = 25,4 мм Купувачот ќе ја добие точната ставка на сликата! Погледнете ги сликите внимателно пред да ги купите. Погледнете ги сликите внимателно. Линии за гледање на пукнатини, линиите што бараат линии се вообичаени и нормални во природните кристали. Делови од предметот може да бидат нерамни, нерасположени, а не толку измазнети, измазнети, измазнети, издувни, вдлабнатини, рустикални, исечени, исчезнати делови, оштетени, носат и солзи и може да имаат подмножества. Овие работи се многу чести во природните камења. Мали недостатоци и несовршености се многу нормални во овие типови на производи.

Параметри на производот

Слична стока