.

.

Двтел Прилагодено Восочување На Лицето За Продолжување На Трепките Неонски Знак Светлина, Усб-Напојуван Ѕид Светлечки LED Ноќно Светло, 50х33см, Ладно Бел Хотел Ресто?

Двтел Прилагодено Восочување На Лицето За Продолжување На Трепките Неонски Знак Светлина, Усб-Напојуван Ѕид Светлечки LED Ноќно

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

● Висококвалитетни прилагодени неонски знаци, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашиот важен настан, осветлете го вашиот живот во секое време, насекаде. Тоа ќе го направи вашиот живот поинтересен. Исклучителните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба. Уникатниот дизајн е добар реквизит за фотографија и особено кул позадина на фотографии. ● Еколошки и заштеда на енергија. Новата ТЕХНОЛОГИЈА НА ЛЕД цевки неонски светла се изработени од шарени силиконски цевки и проѕирна акрилна табла. Наместо традиционални стаклени неонски светла, тој е посветол, побезбеден, еколошки, издржлив, заштедува енергија, нема бучава, нема топлина, тоа е добар подарок за вашето семејство и вашите пријатели. ● Едноставна работа и удобна инсталација. НЕОНСКИТЕ светла се напојуваат СО USB, не треба да се инсталираат со жици и се погодни за декорација на секое место. Доаѓа со прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ и прекинувач за затемнување и можете да ја прилагодите осветленоста на вашиот неонски знак. ● Неонските знаци се многу погодни за украсување домови, дневни соби, спални соби, игротеки, витрини, ресторани, барови, продавници, канцеларии, детски соби, роденденски забави итн. Исто така, обезбедува романтична и убава атмосфера за важната пригода. Боја : Кул Бел Материјал : Синтетички Извор На Енергија : Кабелска Количина На Пакет За Електрична Енергија : 1 Име на производ : LED неонски знаци светла можете да ги прилагодите неонските светла. Само наведете ја содржината, бојата, големината или испратете ни ги вашите цртежи за дизајн и детални барања.

Параметри на производот

Type:
LED Neon Lights
Power:
USB
Process:
manual+3D carving
Material:
Acrylic back panel, neon tube
Light Size:
50x33cm
Installation:
Wall hanging mountable or free standing
Notes:
1.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.:
2.Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Слична стока