.

.

Подводни богатства сливи Бакопа - 8 “

Подводни богатства сливи Бакопа - 8 “

DEN 145.12

Пристапност
Залиха

Овој производ е лесен за употреба Овој производ додава голема вредност. Овој производ е произведен во Кина. Тежината на пакетот на производот е 2,11 фунти. Подводните богатства ви ја донесуваат оваа прекрасна линија на орнаменти на аквариум за да ја комплиментирате вашата сопствена водна околина. Овие неверојатно реални украси се рачно изработени и насликани со употреба на само со највисок квалитет на материјали. Орнаменти подводни богатства се сите нетоксични и безбедни за употреба и во аквариуми во слатководни и солена вода. Подобрете ја привлечноста на вашиот аквариум со кој било од овие возбудливи украси.

Параметри на производот

Слична стока