.

.

Г5 На Отворено Г. П. С. Ранец Со Ранец Со Пена Лулка За 4 Пиштоли, Издржливи Пиштоли, муниција &засилувач; Складирање Додатоци За Снимање

Г5 На Отворено Г. П. С. Ранец Со Ранец Со Пена Лулка За 4 Пиштоли, Издржливи Пиштоли, муниција &засилувач; Складирање Додатоци

DEN 306.88

Пристапност
Залиха

Увезени Најлон поставата. Затворање на патент. СОВРШЕН ИЗБОР ЗА СТРЕЛЦИТЕ - Ранецот За Стрелање Со Пиштол Од Г. е бесплатен стоечки ранец кој обезбедува безбеден превоз на вашите пиштоли, муниција и додатоци до и од опсегот. КАПАЦИТЕТ од 4 ПИШТОЛИ - овој ранец се одликува со отстранлива пена лулка која е дизајнирана целосно да ги заштити и држи 4 пиштоли; лулката може да се лизне со пиштоли за чистење или складирање во вашиот пиштол безбедно. ДОБРО ДИЗАЈНИРАН - Ранецот За Стрелање Со Пиштол има и странични џебови со близнаци чувајте по 6 дополнителни списанија, дополнителни џебови за дополнителна муниција, алатки и чаши за депонија со муниција; патентите со тешки патенти што Се Заклучуваат обезбедуваат дополнителна безбедност. ВИЗУЕЛЕН Систем За Идентификација - овој ранец со тактички опсег ги вклучува отстранливите визуелни закрпи На Системот За Идентификација што му овозможуваат на стрелецот да го идентификува џебот и да складира предмети за снимање каде што лесно може да се лоцираат на попосакувана локација.

Параметри на производот

Слична стока