.

.

Сони 5 Xperia X F5121 Фабрика Отклучен Мобилен Телефон [ 4G LTE * 3GB / 64GB * Бело ] - 1 Година Гаранција

Сони 5 Xperia X F5121 Фабрика Отклучен Мобилен Телефон [ 4G LTE * 3GB / 64GB * Бело ] - 1 Година Гаранција

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Овој мобилен телефон е компатибилен СО gsm превозници КАКО AT&T и T-Mobile, како и СО GSM SIM ( не работи со Cdma Превозници Како Verizon, Sprint, Boost mobile или Virgin mobile ) Оперативен систем Google Android M Процесор (ПРОЦЕСОР) Qualcomm Snapdragon 650 процесор, батерија до два дена на мирување време *** 2620 mah тежина 152 грама големина 143 x 69 x 7,7 mm. Главна камера 23 MP 1 / 2.3-инчен Exmor RS За мобилен сензор За слика Интелигентен Хибриден АФ функција За Брзо Стартување 5x функција За Јасно зумирање На Сликата 24 mm широкоаголен G Објектив f2.0 Фотографија Со Слаба Осветленост : Iso 12800 full Hd 1080p функции за снимање Видео вграден паметен режим steadyshot advanced нуди одлични видеа за стабилност напреден автоматски режим pulse led флеш предна камера 13 mp 1/3 инчен exmor RS за мобилен сензор за слика функција за брзо стартување 22 MM ШИРОКОАГОЛЕН Објектив. GSM 850/900/1800/1900 WCDMA 850/900/2100 MHz LTE(Bands1,2,3,4,5,7,8,20,28,38,39,40,41) , Мрежна Функција GSM GPRS OUTS HSPA (3 G) LTE (4 G) * * / LTE (4 G) Cat 6 * * Подготвен A-GNSS (GPS + GLONASS) * * Wi Fi Miracast Bluetooth 4.2 безжична технологија. ** Мрежна Компатибилност : Прашајте го вашиот давател на услуги пред купувањето **. Овој мобилен телефон е компатибилен СО gsm превозници КАКО AT&T и T-Mobile, како и СО GSM SIM ( не работи со Cdma Превозници Како Verizon, Sprint, Boost mobile или Virgin mobile ). Оперативен систем Google Android M Процесор (ПРОЦЕСОР) Qualcomm Snapdragon 650 процесор, батерија до два дена на мирување време *** 2620 mah тежина 152 грама големина 143 x 69 x 7,7 mm. Главна камера 23 MP 1 / 2.3-инчен Exmor RS За мобилен сензор За слика Интелигентен Хибриден АФ функција За Брзо Стартување 5x функција За Јасно зумирање На Сликата 24 mm широкоаголен G Објектив f2.0 Фотографија Со Слаба Осветленост : Iso 12800 full Hd 1080p функции за снимање Видео вграден паметен режим steadyshot advanced нуди одлични видеа за стабилност напреден автоматски режим pulse led флеш предна камера 13 mp 1/3 инчен exmor RS за мобилен сензор за слика функција за брзо стартување 22 MM ШИРОКОАГОЛЕН Објектив.

Параметри на производот

Слична стока