.

.

Куче Мајка Маска За Спиење Со Врзани Очи Симпатична Сенка За Очи Смешна Ноќна Покривка со Прилагодлив Ремен За Жени Мажи

Куче Мајка Маска За Спиење Со Врзани Очи Симпатична Сенка За Очи Смешна Ноќна Покривка со Прилагодлив Ремен За Жени Мажи

DEN 223.84

Пристапност
Залиха

Материјал Со врвен Квалитет - прилагодлива маска за врзани очи користете полиестер+еластични ремени Маска За спиење-маската за спиење со врзани очи е многу лесна, пријателската ткаенина што дише е удобна за носење. Блокирајте Ја Светлината-совршено Ја затемнува светлината, за блажен ноќен сон. Спијте длабоко насекаде, во секое време ако ви треба пријатна дремка. Го блокира дизајнот на светлината за да обезбедите целосна темнина, понудете ви средина Во средината на ноќта. Прилагодливите маски За Очи Со Меки Ремени нема да предизвикаат главоболки поради краткото затегнување на ремените, ниту пак ќе се помести или ќе падне додека спиете, обезбедете удобна средина за спиење за вас. Употреба Со повеќе Сценарија-Без разлика дали Е Дома,авион, воз, автобус или канцеларија, тоа е добар помошник кој ќе ви помогне да го ослободите заморот. Симпатична сенка за очи е совршен подарок за сакана, пријатели, родители, ќерка, девојка, Божиќ,свети валентин, роденден, денот на мајката, нова година, Денот на Благодарноста итн.

Параметри на производот

Слична стока