.

.

Хосли Сандалвуд Ванила грав високо миризливи масла за затоплување на мирисот, кутија од 5, 55 мл 1,86oz ea. Идеален подарок за свадби, спа, реики, медитација, поставки за б?

Хосли Сандалвуд Ванила грав високо миризливи масла за затоплување на мирисот, кутија од 5, 55 мл 1,86oz ea. Идеален подарок за свадби,

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Производ : Премиум на хосли, сандалово дрво од ванила грав, високо миризлива миризлива затоплување на маслото Користете : Овие се совршени за додавање на декоративен допир на декор на секоја просторија. Кога се загрева, во потопло масло во Хосли, тие ќе дифузираат пријатен мирис во воздухот. Совршено за секојдневна употреба, свадба, настани, ароматерапија, бањата, реики, медитација, поставување бања. Придобивки : Маслата на Хосли создаваат високо мирисна арома со затоплувачи на нафта. Освежете ја секоја просторија во вашиот дом со разубавени трајни мириси. Мерења/Материјал : Секое шише е 55 ml. со 5 по секоја нарачка и направени од мирисни масла. Производи на брендот Хосли : Производите на брендот Хосли се направени од квалитетни суровини со минимална загуба на секој чекор на производство. Со цел да се постигне неутрален отпад од јаглерод, ве молиме рециклирајте и помогнете да ја оставите мајката Земја подобро за идните генерации. Направено во САД!. Направено во САД! Хосли сет од 5, 55 ml Сандалвуд ванила грав за затоплување. Создадете добредојде и релаксирачка атмосфера во вашиот дом со масла за затоплување на Хосли. Бидејќи мирисот е распрснат низ вашиот дом, ќе го освежи воздухот и ќе помогне во отстранувањето на миризливите мириси. Користете ги овие масла со кој било електричен или диспендер за свеќи (продадени одделно) за да го растерате неговиот добредојден мирис низ вашиот дом. Овие масла не произведуваат фитил или саѓи што прават лесно чистење со само хартиена крпа. Со само неколку капки, овие масла ќе ослободат волшебна арома во воздухот.

Параметри на производот

Слична стока