.

.

Салабомија Голем Капацитет Лаптоп Ранец Дневен Ранец За Жени Девојчиња Момчиња, Алпака Виножито Печати Цртан Филм Училишна Торба Лесна Пренослива Торба За Рамо За

Салабомија Голем Капацитет Лаптоп Ранец Дневен Ранец За Жени Девојчиња Момчиња, Алпака Виножито Печати Цртан Филм Училишна Торба Лесна Пренослива

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

1Издржливо И цврсто Платно за печатење висококвалитетен мек материјал (Платно+Полиестер), задебелен дизајн на ремен за дишење, удобен за носење. ЗАБЕЛЕШКА : - ве Молиме дозволете мала разлика во бојата од прикажаната слика поради различниот екран на екранот или рефлектирачката светлина при снимањето. - Поради различни методи на мерење,тоа е разумно за отстапување на големината од 1-2 см. - Миење со чиста вода со обични температури, не миење со топла вода. - Перење одделно за да се избегне боење . - Закачете се да се исуши. ВНИМАНИЕ : можете да ја изразите вашата единствена личност и индивидуално чувство за стил.

Параметри на производот

Слична стока