.

.

Камелија Печатење германски Краткокос Покажувач Налепница германски Краток Коса Покажувач Декал Мем Винил Автомобил Атикери За Мајки Винал Прозорец Налепница

Камелија Печатење германски Краткокос Покажувач Налепница германски Краток Коса Покажувач Декал Мем Винил Автомобил Атикери

DEN 239.20

Пристапност
Залиха

● Висококвалитетни Отпечатоци : форте германски налепници со кратка коса на Подарок Камелија Печатење декалсис осигурувајќи се дека секоја налепница за автомобил е создадена и произведена со најдобар квалитет на печатење Нашата технологија ЗА 3д печатење и нејзиниот капацитет да се справи со варијациите на боите ќе ги изнесат најреалните и најубавите дизајни!. ● Лесен За Нанесување : без Проблеми или комплицирани чекори, германските налепници за покажувачи со кратка коса едноставно Се Лупат и Лепат. Нанесете на која било тврда мазна површина, вклучувајќи шофершајбна за автомобил, врата за автомобил, хауба, хартија, пластика, стакло, дрво, метал. ● Отпорен на вода и УВ : ние користиме трислојна технологија со горниот слој на ламиниране, што ги прави германските налепници за кратка коса отпорни на вода. Многу од нашите клиенти среќно објавија дека ги поминале своите автомобили низ перални за автомобили со нивните налепници кои останале недопрени. ● Симпатична и Уникатна : нашата германска декларација за покажувач за кратка коса е убава, иако не може да ги покрие гребнатинките, исто така направете го вашиот автомобил поперсонализиран. Одлична идеја за подарок На Родендени, Свадби, Годишнини, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Благодарноста. Совршен подарок за сите возрасти. € Среќен Загарантиран : ние секогаш сакаме да бидете целосно задоволни со услугата што ја нудиме. Доколку имате какви било прашања во процесот на употреба, слободно контактирајте не. Ние ќе одговориме на вашите прашања и ќе најдеме решение кое најмногу ви помага во рок од 24 часа. Симпатични налепници за миленичиња. Германските додатоци за покажувачи со кратка коса ве тераат секогаш да имате слика од вашето прекрасно милениче на секој чекор Од патот од кој материјал е направена налепницата? Подароците за Печатење камелија имаат вештина за германски налепници за автомобили со кратки влакна создадени од 3д технологија за печатење за да ни покажат реални слики од нашите прекрасни миленичиња. 3-слојната налепница има добар леплив слој, надворешниот сјаен слој секогаш ја одржува сликата остра иако е залепена од надворешната страна на стаклото на вашиот автомобил. Какво искуство носи Оваа Налепница? Ја лепите германската налепница за кратка коса на вашиот автомобил или каде и да посакате, кога другите ќе ја видат, сите ќе се насмеат поради реалната и живописна слика.

Параметри на производот

Слична стока