.

.

Корпа за Складирање злолија Преклоплива Кутија За Чување Коцка Платно Лен Склопувачки Организатор Со Рачки За Плакарот За Домашна Канцеларија, Играчки, Алишта

Корпа за Складирање злолија Преклоплива Кутија За Чување Коцка Платно Лен Склопувачки Организатор Со Рачки За Плакарот За Домашна Канцеларија,

DEN 577.60

Пристапност
Залиха

Корпи за складирање-Функционални големи корпи го користат во игротеката, семејната соба, просторијата за перење, спалната соба, плакарот, просторијата за складирање, автомобилот итн — Идеални корпи за играчки или корпи за полици за организатори за складирање, Домашен Плакар, библиотека , биро или под. Ткаенина Со врвен Квалитет - оваа корпа за ткаенина е изработена од издржливо платно и ја згуснува ЕКОЛОШКАТА ЕВА,цврста рамка од метална прачка околу врвот за стабилноста да ја задржи својата форма дури и кога е празна. Издржливиот и висококвалитетен материјал ја прави оваа корпа за складирање да трае добро долго време.Засилените рачки од памучно јаже овозможуваат лесен и удобен транспорт. Повеќенаменска-Совршена корпа за складирање играчки, книги, списанија,корпа за играчки за кучиња за складирање,корпа за чевли,корпа за облека,полица,корпа за бебиња,корпа за крпи,ќебиња,украсна корпа за складирање. Склопувачкиот комплет за корпи обезбедува атрактивни, лесни решенија за многу потреби за складирање, додека ги одржува уредните и организирани предмети за домаќинството. Лесно За Чистење-корпите од ткаенина се мазни ,esетика за беспрекорно координирање со околниот декор и може да се избришат со крпа за лесно чистење по потреба, Склопливи за лесно складирање ако не се користат, едноставно преклопете ја корпата надолу рамно за складирање за заштеда на простор кога не се користи или кога треба да се транспортира. Без остри рабови и агли, без гребнатини на кожата—Мазните рабови спречуваат гребнатини на прстите кога го движите или користите. И обезбедување безбедна средина за живеење за деца или бебиња.Вие исто така го користите како кошеви за подароци празни. Корпи за складирање-Функционални големи корпи го користат во игротеката, семејната соба, просторијата за перење, спалната соба, плакарот, просторијата за складирање, автомобилот итн. — Идеални корпи за играчки или корпи за полици за организатори за складирање, Домашен Плакар, библиотека , биро или под. Ткаенина Со врвен Квалитет - оваа корпа за ткаенина е изработена од издржливо платно и ја згуснува ЕКОЛОШКАТА ЕВА,цврста рамка од метална прачка околу врвот за стабилноста да ја задржи својата форма дури и кога е празна.

Параметри на производот

Слична стока