.

.

Случај Ремен Клип Кожа Вртливата Футрола Петелки Капак Торбичка Носат Заштитни Компатибилен Со Samsung Галаксија Светлина-Галаксија Преовладуваат 2-Галаксија Р - Гал?

Случај Ремен Клип Кожа Вртливата Футрола Петелки Капак Торбичка Носат Заштитни Компатибилен Со Samsung Галаксија Светлина-Галаксија Преовладуваат

DEN 191.84

Пристапност
Залиха

Црна Хоризонтална Кожна Обвивка Заштитна Торбичка Футрола Вртлив Ремен клип w Петелки Дизајниран за совршено вклопување со вашиот телефон и уред погодни магнети за супериорно затворање. Мека Црна постава и заштита од гребење И Интегриран Ротирачки Кожен Ремен Од 360 степени. Мека постава и заштита од гребење И Интегриран Ротирачки Кожен Ремен Од 360 степени. ЗАБЕЛЕШКА : овој случај е само за гол телефон и нема да се вклопи со уште една густа/гломазна кутија на телефонот. Можеби ќе се вклопи со тенка футрола за кожа, но не е гу. Дупка за прст во долниот дел на куќиштето за лесно отстранување. Клип За појас и јамка За Појас за лесно носење. Останете близу до вашето тело што ќе ви овозможи јасно да го почувствувате режимот на вибрирање. Материјал : Стп Кожа. Доаѓа Во Рефус Пакување (Не-Малопродажен Пакет). Црна Хоризонтална Кожна Обвивка Заштитна Торбичка Футрола Вртлив Ремен клип w Петелки. Дизајниран за совршено вклопување со вашиот телефон и уред погодни магнети за супериорно затворање. Мека Црна постава и заштита од гребење И Интегриран Ротирачки Кожен Ремен Од 360 степени. Мека постава и заштита од гребење И Интегриран Ротирачки Кожен Ремен Од 360 степени. ЗАБЕЛЕШКА : овој случај е само за гол телефон и нема да се вклопи со уште една густа/гломазна кутија на телефонот. Можеби ќе се вклопи со тенка футрола за кожа, но не е гу. Дупка за прст во долниот дел на куќиштето за лесно отстранување. Клип За појас и јамка За Појас за лесно носење. Останете близу до вашето тело што ќе ви овозможи јасно да го почувствувате режимот на вибрирање. Материјал : Стп Кожа. Доаѓа Во Рефус Пакување (Не-Малопродажен Пакет).

Параметри на производот

Слична стока