.

.

Реџин 86А-Са-Нафора Ракување Совет-Пинцета-Антимагнетни, Анти-Киселина Челик - Швајцарски Направени - Висока Прецизност Електроника, Општо, Нафора Ракување Пинцети

Реџин 86А-Са-Нафора Ракување Совет-Пинцета-Антимагнетни, Анти-Киселина Челик - Швајцарски Направени - Висока Прецизност Електроника, Општо, Нафора

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

#86А пинцети 120 мм - 4 3/4" - Врв За Ракување Со Нафора-Пинцета-Антимагнетен, Анти-Киселински Челик - Швајцарски Изработен - Висока Прецизна Електроника, Општа, Пинцета за Ракување Со Нафора Напнатоста на лесната пружина помага да се намали заморот на операторот.

Параметри на производот

Слична стока