.

.

Чадор за свадби на венчавки Јосу, чадор за везови невестински забави занаетчиски додатоци за украси, за славење на венчавки, 44,5x47.5cm/17.5x18.7in

Чадор за свадби на венчавки Јосу, чадор за везови невестински забави занаетчиски додатоци за украси, за славење на венчавки,

DEN 327.84

Пристапност
Залиха

【Материјал од чипка】 Направен од висококвалитетен чипка материјал, централниот и ребрата се изработени од не'рѓосувачки челик, рачката е изработена од пластична елеганција 【Класична елеганција】 Со своите lyубовни направени детали, овој елегантен и класичен чадор на чипка оди со која било облека. 【Применлива сцена】 Одлично е за свадбена невестинска, забавна декорација, реквизити за фотографии, подарок, топка за танцување, концерт, театар, сценска претстава, маскаради и многу повеќе. 【Рачка во форма J】 Единствена дизајнирана J-рачка што ви обезбедува удобен зафат. Погодно е да се дружите кога е склопено. 【Романтична свадба】 Елегантен дизајн ја прави вашата свадба поромантична, можете да уживате во денот на свадбата со овој атрактивен чадор за венчавки.

Параметри на производот

Condition:
Слична стока