.

.

Рестоки Кристал Козметички Шминка Послужавник Круг Огледува Кристал Послужавник 8 во Метал Дисплеј Послужавник За Накит Парфем Домашен Декор За Божиќ Бритдеј Под?

Рестоки Кристал Козметички Шминка Послужавник Круг Огледува Кристал Послужавник 8 во Метал Дисплеј Послужавник За Накит Парфем Домашен Декор За

DEN 191.84

Пристапност
Залиха

Материјал-послужавникот за козметичка шминка е изработен од железо и кристал, два слоја мониста, со огледална основа за послужавник, целата метална заварена конструкција, површинска галванизација Карактеристика-површината на стаклото на огледалото е вградена, мазна,пенлива и светла, фина изработка, дијаметар : 7,9 во / 20см, висина : 2 инчи/ 5см, нето тежина : 510гр / 18оз, доволна за повеќето потреби за прикажување. Широка Примена-послужавникот за козметичка шминка е совршен за организирајте го вашиот накит, суета, козметика, четка за шминка, парфем, ситница, прстени, ѓердан, нараквици, часовници итн. Погоден-послужавникот за козметичка шминка може да се користи во дневна соба, спална соба, хотел, продавница, продавница за накит, централна маса за кафе, служење на забава, свадбени центри итн. Совршен Подарок-послужавникот за козметичка шминка е најдобар подарок за Роденден, Ден на Мајката, Свадба, Ден на Вљубените, Божиќ, Нова година и други специјални прилики. Материјал-послужавникот за козметичка шминка е изработен од железо и кристал, два слоја мониста, со огледална основа за послужавник, целата метална заварена конструкција, површинска галванизација. Карактеристика-површината на стаклото на огледалото е вградена, мазна,пенлива и светла, фина изработка, дијаметар : 7,9 во / 20см, висина : 2 инчи/ 5см, нето тежина : 510гр / 18оз, доволна за повеќето потреби за прикажување. Широка Примена-послужавникот за козметичка шминка е совршен за организирајте го вашиот накит, суета, козметика, четка за шминка, парфем, ситница, прстени, ѓердан, нараквици, часовници итн.

Параметри на производот

Слична стока