.

.

Прекрасни Подароци За Урбанистички планери, Сите Жени Се Создадени Еднакви, Но Најдобрата Нараквица За Затворање Со Црна Глиделок За Роденден Од Пријатели, шолја з

Прекрасни Подароци За Урбанистички планери, Сите Жени Се Создадени Еднакви, Но Најдобрата Нараквица За Затворање Со Црна Глиделок За Роденден

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Урбанистички планер Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што се Денот на Вљубените, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица има должина од приближно 23 сантиметри и е прилагодлива. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек-дело што може да одговара на секој зглоб од 2019-тите. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силикон, високо отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување. Оваа нараквица доаѓа со црна кадифена торба и е подготвена за давање подароци. Рачно Изработена Врежана Нараквица за Урбанистички планер. Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што се Денот на Вљубените, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини.

Параметри на производот

Слична стока