.

.

Организатори На Работи за коса и Чување 1 парчиња Торба За Шминка Двослојна Козметичка Торба Организатор На Четка За Шминка Со Блинг

Организатори На Работи за коса и Чување 1 парчиња Торба За Шминка Двослојна Козметичка Торба Организатор На Четка За Шминка Со Блинг

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Подарок за најдобри Пријатели За Жени - Можете Да Го Дадете На , , Најдобра Пријателка, Сестра На Душата, небиолошка Сестра, Тинејџерка Ако Вашата Пријателка Е Шминкерка Или Блогерка За Убавина, Можете Да Ја Дадете Оваа Торба За Организација На Шминка За Да Ја Чувате Нејзината Козметика И Повеќе Да Не Бидете Преполни. Компактен И Лесен, Едноставен За Земање, Што Ви Овозможува Да Складирате Мала Козметика И Други Избрани Предмети Како Кармини, Руменила, Клучеви, Ткива И Така Натаму. Ние Сме Толку Сигурни Дека Нашите Производи Работат Дека Ако Поради Некоја Причина Не Го Сакате Толку Многу Како Што Правиме, Ве Молиме Испратете Ми И Ние ќе Ви Дадеме Задоволителен Одговор. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ-Чантата За Организатор На Шминка Е Изработена од Висококвалитетни Ткаенини и Цврста. ●Лесен За Носење, Мала Тежина, Умерена Големина, Лесен За Носење, Можете Да Ја Ставите Оваа Мала Козметичка Кеса Во Чантата, Ранецот, За Шопинг, Службени Патувања И Патувања Итн. Организатори На Работи за коса И Чување 1 парчиња Торба За Шминка Двослојна Козметичка Торба Организатор На Четки За Шминка Со Bling1pc Торба За Шминка Двослојна Козметичка Торба Пренослива Торба За Тоалетна Торба Стп Кожа Организатор За Шминка За Патување Водоотпорна Торбичка Со Патент Со Голем Капацитет Мултифункционална Торба За Жени И Девојки Материјал : Стп Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Параметри на производот

Слична стока