.

.

Среќен Божиќ Врата Знак Дедо Мраз Божиќ Камион Зимска Сцена Сликарство Круг Метал Калај Знак Виси Божиќ Украси Рустикален Метал Венец Знак За Дома Кујна Врата Ѕид 9

Среќен Божиќ Врата Знак Дедо Мраз Божиќ Камион Зимска Сцена Сликарство Круг Метал Калај Знак Виси Божиќ Украси Рустикален Метал

DEN 1544.00

Пристапност
Залиха

✿МАТЕРИЈАЛ : Изработен од калај/метално железо, еколошки и може да се рециклира Овој знак е силен и издржлив, издржи сонце и дожд и нема да исчезне. ✿СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : достапни Се повеќе големини. Оваа големина го прави металниот знак многу погоден за секоја област или просторија, како што се улици, гаражи, кујни, кафулиња, барови. ✿ШИРОКО ПРИМЕНЛИВО : металните лимени знаци се широко користени во барови, пабови, ретро клубски клубови за украсување на плакети, куќи, кафулиња, продавници, украси за ресторани. Создавање договорна, но модерна атмосфера. ✿ЛЕСЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : лесниот знак од метален калај е претходно дупчат, што го олеснува украсувањето. Лесен за чистење и лесен за бришење. Мравки направени во САД : нашиот метален знак е произведен и испорачан од Соединетите држави. Логистичката навременост и услугата по продажбата може да се гарантираат. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Празнични украси : металните лимени знаци можат да додадат еден вид стил во уметноста за украсување на ѕидови. Класичните лимени знаци се атрактивен и забавен додаток за секој дом или канцеларија. Не само нешто со кујнска вредност, лимените знаци имаат уметничка убавина што додава харизма и карактер на местото каде што се прикажани.

Параметри на производот

Слична стока